Onderstaande beschrijving geldt voor de periode: Zomer 2010
Wijzig reisperiode in:
Winter 2010-2011
Florida
Florida is veel gevarieerder dan de meeste vakantiegangers denken. Niet alleen aan zee, ook in het binnenland is er veel natuur met drie beschermde natuurparken, het enorme moerasgebied van de Everglades en de unieke archipel van de Florida Keys. De stranden zijn groots en tegelijk zeer verschillend, want de sfeer van de Atlantische Oceaan in het oosten en de Golf van Mexico in het westen verschilt wezenlijk.

Waar u ook komt, Florida is een fun & sun state, waar u zowel onbeperkt van topattracties kunt genieten als onbekommerd kunt rondtoeren. Vergist u zich niet in de afstanden, want Florida is drie maal zo groot als Nederland. Tijdens deze autoreis maakt u kennis met veel genoemde aspecten. Hierna vliegt u naar Aruba en kunt u heerlijk relaxen op dit mooie eiland. Dit alles kunnen wij aanbieden tegen een bijzonder aantrekkelijk tarief in samenwerking met British Airways en American Airlines.
Aruba
Op Aruba schijnt het hele jaar de zon en ligt de temperatuur rond de 28 graden. Als het al regent, dan is het kort en hevig waarna de zon weer vrij spel heeft. De zee is prachtig door de helderheid en diepblauwe kleur en de stranden van Aruba zijn hagelwit. Genieten van een (luxe) strandvakantie op Aruba is dan ook geen probleem.

Aruba biedt meer. Wie een tocht maakt over het eiland ziet dat de luxe op Aruba moeiteloos samengaat met de ongerepte natuur, divi divi bomen, kronkelende landweggetjes, cactussen en het markante Arikok National Park. Aruba is trots op de natuur en doet er alles aan die te behouden. Ook de actieve vakantieganger komt aan zijn trekken. Zeilen en windsurfen zijn een belevenis met de altijd aanwezige passaat. Onder de oppervlakte van de glasheldere Caribische Zee ligt voor duikers en snorkelaars een fascinerende wereld van koraalriffen, flora en fauna. Het eiland kent prachtige golfbanen en biedt wandelaars en fietsers legio mogelijkheden er op uit te trekken.
En als de zon achter de horizon is verdwenen, komt het nachtleven van Aruba op gang. De carnavalsshows, de cafés en restaurants maken het iedereen naar de zin met hun typisch Arubaanse swingende muziek en gastvrijheid. Niet voor niets staat op elk nummerbord: Aruba: One Happy Island.
Beknopte route:
Dag 1 Vliegreis Amsterdam – Miami + verblijf Miami
Dag 2 Miami – Naples
Dag 3 Naples
Dag 4 Naples – Clearwater
Dag 5 Clearwater – Orlando/Kissimmee
Dag 6 Orlando/Kissimmee
Dag 7 Orlando/Kissimmee – St. Augustine
Dag 8 St. Augustine
Dag 9 St. Augustine – Titusville
Dag 10 Titusville – Miami
Dag 11 Miami - Aruba
Dag 12 Aruba
Dag 13 Aruba
Dag 14 Aruba
Dag 15 Aruba
Dag 16 Aruba
Dag 17 Aruba
Dag 18 Vliegreis Aruba – Miami – Amsterdam
Dag 19 Aankomst Amsterdam