Reiscode: AVS110822
Onderstaande beschrijving geldt voor de periode: Winter 2011-2012
Wijzig reisperiode in:
Zomer 2012
Zoals de naam van deze tour al aangeeft: u bezoekt in twee weken de hoogtepunten in het westen van de Verenigde Staten. Deze highlights zijn: San Francisco, Yosemite National Park, Las Vegas, Bryce Canyon National Park en Grand Canyon National Park. Een schitterende reis voor reizigers die in een relatief korte periode een bezoek aan het westen willen brengen. Hierna vliegt u door naar Oahu (Hawaii) om nog een aantal dagen heerlijk te relaxen.
Hawaii
De Hawaii-archipel bestaat uit de toppen van een keten van honderden vulkanische eilanden. Alleen de grootste eilanden zijn bewoond. De belangrijkste en meest bezochte eilanden zijn: Oahu, Kauai, Maui en Big Island. De Hawaiiaanse eilanden liggen midden in de grootste oceaan ter wereld, de Stille Oceaan, en ver weg van alle continenten en hebben de prachtigste stranden ter wereld, wit, zwart en zelfs groen. Hawaii betekent: meisjes met bloemenslingers, wuivende palmen, tropische bloemen en vruchten en een heel bijzondere flora en fauna, verschillend van eiland tot eiland. Tropische regenwouden, groene valleien, verscholen canyons, werkende vulkanen en niet te vergeten de Polynesische cultuur. Hawaii biedt meer dan alleen een strandvakantie.
Oahu
Oahu is het op twee na grootste eiland en betekent plaats van samenkomst. Aan de zuidkust liggen de steden Waikiki en Honolulu, de hoofdstad van Hawaii. Pearl Harbor ligt 11 km van Honolulu en heeft een belangrijke rol gespeeld tijdens de Tweede Wereldoorlog. Bij Waikiki ligt Waikiki Beach. Aan dit 4 km lange strand bevinden zich de hotels en het uitgaansleven. Het grootste deel van het eiland is landelijk. De natuur is schitterend en de fameuze branding aan de noordkust trekt veel surfers. Het noordoosten wordt overheerst door jungle en bergen.
Beknopte route:
Dag 1 Amsterdam-Los Angeles + verblijf Los Angeles
Dag 2 Los Angeles-Santa Maria
Dag 3 Santa Maria-San Francisco
Dag 4 San Francisco
Dag 5 San Francisco-Yosemite National Park
Dag 6 Yosemite National Park-Fresno
Dag 7 Fresno-Las Vegas
Dag 8 Las Vegas
Dag 9 Las Vegas-Bryce Canyon National Park
Dag 10 Bryce Canyon National Park-Lake Powell/Page
Dag 11 Lake Powell/Page-Grand Canyon-Scottsdale
Dag 12 Scottsdale-Palm Springs
Dag 13 Palm Springs-Anaheim/Los Angeles
Dag 14 Anaheim/Los Angeles
Dag 15 Anaheim/Los Angeles-Honolulu
Dag 16 Honolulu
Dag 17 Honolulu
Dag 18 Honolulu
Dag 19 Vliegreis Honolulu – Los Angeles
Dag 20 Vliegreis Los Angeles - Amsterdam
Dag 21 Aankomst Amsterdam