Home |  Sitemap |  Contact


Wenst u een persoonlijk reisadvies van WRC reizen?


Bel ons:
088-01 01 100
lokaal tarief

WRC Live chat

Van maandag t/m vrijdag zijn wij tijdens kantooruren (09.00-17.30 uur) voor korte vragen direct bereikbaar via ons chat programma.


Uniek bij WRC Reizen!

Inclusief bij alle Amerika autoreizen: 
het Alamo Gold Pakket  (behalve bij vlucht en auto). Een tank benzine en 3 extra bestuurders zijn dus inbegrepen!

Value for Money Tour

v.a. € 1277,-
Beoordeling:
01 november 2011 - 31 maart 2012

Reiscode: AVS110611
Onderstaande beschrijving geldt voor de periode: Winter 2011-2012
Wijzig reisperiode in:  Zomer 2012
Terecht wordt deze reis Value for Money genoemd, omdat zeer voordelige accommodatie is ingekocht. U verblijft in goede toeristenklasse hotels en motels. De schitterende route leidt u door het westen van de Verenigde Staten met als hoogtepunt: Grand Canyon, Lake Powell, Capitol National Park, Bryce Canyon National Park, Zion National Park, Las Vegas, Yosemite National Park en San Francisco. 

San Francisco


Een autoreis langs de nationale parken en de steden in het zuidwesten van de Verenigde Staten spreekt tot ieders verbeelding. Wie kent ze niet van film en televisie, de beelden van het uitzonderlijke natuurschoon van de Grand Canyon, de Golden Gate brug van San Francisco, de verleidelijke lichtreclames van de gokstad Las Vegas en Los Angeles, waar Mickey Mouse thuis is en de film in Hollywood. 

Kenmerkend voor dit deel van Amerika zijn de contrasten. Aan de westkant van de Sierra Nevada, met de besneeuwde toppen, toert u over dichtbeboste hellingen met machtige sequoia- en redwoodbomen en langs diepe kloven met kolkende rivieren. Ten oosten daarvan door zinderende hete woestijnen met hooguit een enkele Joshua tree, een soort reuzen yucca. De bevolking is met afstammelingen uit Europa, Afrika, Mexico en Oost-Azië al net zo gevarieerd. 

Bekijk hieronder een sfeerimpressie van deze reis:



Beknopte route:
Dag 1 Vliegreis Amsterdam-Los Angeles + verblijf Los Angeles
Dag 2 Los Angeles-Palm Springs
Dag 3 Palm Springs-Laughlin
Dag 4 Laughlin-Flagstaff
Dag 5 Flagstaff-Lake Powell/Page
Dag 6 Lake Powell/Page
Dag 7 Lake Powell/Page-Mexican Hat
Dag 8 Mexican Hat-Cortez
Dag 9 Cortez-Moab
Dag 10 Moab-Capitol Reef National Park
Dag 11 Capitol Reef National Park-Bryce Canyon NP
Dag 12 Bryce Canyon National Park
Dag 13 Bryce Canyon NP-St. George
Dag 14 St. George-Las Vegas
Dag 15 Las Vegas-Visalia
Dag 16 Visalia-Modesto
Dag 17 Modesto-San Francisco
Dag 18 San Francisco
Dag 19 San Francisco-Santa Maria
Dag 20 Santa Maria-Los Angeles
Dag 21 Vliegreis Los Angeles-Amsterdam
Dag 22 Aankomst Amsterdam
Bookmark and Share
Maak uw reis persoonlijk
Al onze reizen kunnen aan uw wensen worden aangepast.