Home |  Sitemap |  Contact


Wenst u een persoonlijk reisadvies van WRC reizen?


Bel ons:
088-01 01 100
lokaal tarief

WRC Live chat

Van maandag t/m vrijdag zijn wij tijdens kantooruren (09.00-17.30 uur) voor korte vragen direct bereikbaar via ons chat programma.

Waar Zuid-Afrika en Namibië elkaar ontmoeten

v.a. € 2249,-
01 april - 31 oktober 2012

Reiscode: ANA111012
Onderstaande beschrijving geldt voor de periode: Zomer 2012
Deze fraaie reis begint in Kaapstad en eindigt in Windhoek. Een ideale mogelijkheid voor reizgers die veel willen zien in een relatief korte periode. U dient er wel rekening mede te houden dat er helaas een fors bedrag aan achterlatingskosten voor de huurauto van toepassing is. 

Sossusvlei


Namibië is toeristisch gezien nog vrij ongerept in vergelijking met buurland Zuid-Afrika. Het land is circa 20 keer groter dan Nederland en heeft slechts 2 miljoen inwoners. Ook hier kunt u safari’s maken, genieten van gevarieerde landschappen vanuit uw eigen huurauto, logeren in mooie lodges en kennismaken met exotische bevolkingsgroepen zoals Himba, Herrero en Bushmen. En dat alles op een kwalitatief hoogstaand niveau tegen alleszins acceptabele prijzen. Herrero vrouwen

Duitse toeristen hebben Namibië al veel eerder ontdekt. Dat heeft alles te maken met het korte koloniale verleden waarin het Duitse keizerrijk onder leiding van Bismarck zich ook als koloniale wereldmacht wilde manifesteren. Na de Eerste Wereldoorlog werden de Engelsen er de baas en daarna werd het gebied nog geruime tijd bestuurd vanuit Zuid-Afrika tot het in 1990 onafhankelijk werd. De diverse machthebbers hebben er allemaal hun sporen achtergelaten, zowel in de taal als in de keuken. De hoofdwegen zijn goed en voorzien van duidelijke bewegwijzering. Zodra u Kaapstad heeft verlaten is er amper nog verkeer en het links rijden went snel. U kunt beter niet in het donker rijden. Dat heeft niet te maken met criminaliteit maar vanwege de dierlijke verkeersdeelnemers en het ontbreken van verlichting langs de weg.

Beknopte route:
Dag 1 Vliegreis Amsterdam – Kaapstad
Dag 2 Kaapstad
Dag 3 Kaapstad – Clanwilliam
Dag 4 Clanwilliam
Dag 5 Clanwilliam – Springbok
Dag 6 Springbok – Fish River Canyon
Dag 7 Fish River Canyon – Aus
Dag 8 Aus
Dag 9 Aus – Maltahohe
Dag 10 Maltahohe – Namib Naukluft Park / Sesriem
Dag 11 Namib Naukluft Park / Sesriem
Dag 12 Namib Naukluft Park / Sesriem – Swakopmund
Dag 13 Swakopmund
Dag 14 Swakopmund – Khorixas / Twyfelfontein
Dag 15 Khorixas / Twyfelfontein – Etosha National Park
Dag 16 Etosha National Park
Dag 17 Etosha National Park – Waterberg
Dag 18 Waterberg – Windhoek
Dag 19 Vliegreis Windhoek – Amsterdam
Dag 20 Aankomst Amsterdam
Bookmark and Share
Maak uw reis persoonlijk
Al onze reizen kunnen aan uw wensen worden aangepast.

WRC Reizen Groep

‘een reisorganisatie met een eigen label’

In 1983 werd WRC Reizen opgericht door de huidige directie met als inzet het samenstellen van eigen reizen en directe verkoop aan de consument.

Service en betrouwbaarheid zijn voor u en ons belangrijk, daarom zijn wij aangesloten bij het SGR, de ANVR en het Calamiteitenfonds. Meer informatie over WRC Reizen » 

Individueel maar toch verzorgd
De WRC Reizen Groep heeft een eigen(wijze) visie: een origineel, individueel, verzorgd aanbod tegen een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding.
Bekijk ook onze andere vakantiesites:


Authentieke reizen naar de Zuid-Europese landen Spanje, Portugal, Frankrijk, Italië, Turkije en Malta.


Gespecialiseerd in cruises. Uniek in de reiswereld: iedere cruise kan gecombineerd worden met een passend landarrangement.

Houdt u van originaliteit en niet van ‘13 in een dozijn’ dan bent u bij onze organisaties aan het juiste adres.