- Verblijf in Kruger NP.
- Verblijf in Caprivi / Namibië.
- Bezoek aan Okavango NP.
In combinatie met onze reizen naar Zuid-Afrika en soms afhankelijk van onze lokale vertegenwoordiging kunnen wij onderstaande excursies voor u reserveren. De excursies moeten bij boeking van de reis worden opgegeven.
Vermelde prijzen zijn een prijsindicatie in Euro per persoon, bij deelname van minimaal 2 personen. Excursieprijzen kunnen per seizoen en aantal deelnemende personen afwijken. Prijzen onder voorbehoud van wijziging. U ontvangt van ons de actuele prijs in uw offerte.
1. Sea kayakking - Plettenberg Bay |
2. Catamaran Yacht Cruise - Knysna Zeil in stijl op de lagune van Knysna naar de bekende ‘Heads’. Deze catamaran heeft een vergunning om door de ‘Heads’ de Indische Oceaan op te varen. Om met deze ervaren schipper te zeilen is een exclusieve manier om de schoonheid van de lagune te ervaren. U ziet dolfijnen, zeehonden, vogels en in het juiste seizoen ook walvissen. Duur: zeiltocht 1 uur en 45 minuten. Inclusief: cash bar aan boord. Extra informatie: deze boot kan 12 passagiers vervoeren wanneer het de zee op gaat. De vertrektijden zijn seizoensgebonden. Prijsindicatie op aanvraag. |
3. John Benn – Knysna De John Benn is een houten boot van 2 verdiepingen. Het is in feite een drijvend en varend restaurant. U vaart vanaf Knysna over de lagune naar de Knysna Heads, twee hoge zandstenen rotsen die de toegang vormen van de lagune naar de open oceaan. Genietend van een hapje en drankje of een diner met daarbij een schitterend uitzicht op de zee en de bergen. Vooral tijdens zonsondergang zijn er spectaculaire luchten. Duur: 1,5 uur – vertrektijd tussen 17:00 uur(winter) 18:00 uur(zomer) voor de sunset cruise en 12:30 uur voor de lunch cruise. Inclusief: boottocht. Exclusief: eten en drinken. Prijsindicatie in Euro per persoon: € 18,- |