Helaas is deze reis (tijdelijk) niet beschikbaar. Indien u een prijsopgave voor deze of een soortgelijke reis wenst voor deze reis dan kunt u telefonisch/ per e-mail contact met ons opnemen.
Als Verenigde Staten specialist weet Mirja Rempt alle ins & outs van dit gebied en kan u daarom helpen met al uw vragen en het samenstellen van uw reis.
Stuurt u ons dan een reserveringsformulier toe en we gaan voor u aan de slag. Nog niet helemaal ideaal? Al onze reizen kunnen aan uw wensen worden aangepast. Maak uw reis persoonlijk en laat op het offerte-formulier weten hoe we er uw droomreis van kunnen maken.
Wij bieden u een leuke route suggestie voor de camperreis van Las Vegas naar Los Angeles. Uiteraard bent helemaal vrij om uw eigen route te bepalen. De campings worden niet op voorhand vastgelegd en campingkosten zijn niet bij de reissom inbegrepen.
Bekijk de routesuggestie van Las Vegas naar Los Angeles hier.
Wilt u een recensie inzenden? Inzenden
01 november 2016 - 20 maart 2017
Prijsindicatie in Euro per persoon bij 2 samenreizende personen:
Vertrek periode: | 01 nov - 20 dec & 29 dec - 30 mrt | 21 dec - 28 dec |
Camperhuur + Florida arrangement: | ||
Miami | 1803 | 2081 |
Golf van Mexico | 1795 | 2073 |
Bahama's Cruise | 1937 | 2187 |
Weekendtoeslag vlucht:
Indien u met KLM / Delta vliegt en u vertrekt op vrijdag, zaterdag of zondag, betaalt u een weekendtoeslag in Euro per persoon per enkele reis:
Vertrekperiode | 01 nov - 20 dec & 29 dec - 30 mrt | 30 | |||
21 dec - 28 dec | 40 |
Hotelprijs Las Vegas:
Vanwege de sterk wisselende hotelprijzen in Las Vegas, is er een gemiddelde prijs in de reissom opgenomen. In uw reisvoorstel wordt de actuele prijs aan u doorgegeven.
Hotelprijs Red Roof + Miami Airport (i.c.m. Bahama Cruise):
Vanwege de sterk wisselende hotelprijzen in Miami, is er een gemiddelde prijs in de reissom opgenomen.
In uw reisvoorstel wordt de actuele prijs aan u doorgegeven.
Prijs Bahama Cruise:
Cruise rederijen hanteren wisselende prijzen die dagelijks aangepast kunnen worden aan de hand van vraag en aanbod.
De cruiseprijs die in de reissom is opgenomen is een gemiddelde prijs. De actuele prijs wordt in uw reisvoorstel doorgegeven.
Vertrek cruise:
De cruise vertrekt wekelijks op vrijdag vanuit Miami. Dat betekent dat de vlucht van Los Angeles- Miami op donderdag dient plaats te vinden, gevolgd door een overnachting in Miami. Indien u langer in Miami wilt verblijven, is dat mogelijk, maar dient de vlucht naar Miami naar voren geschoven te worden.
Tevens is er een cruise mogelijkheid met vertrek op maandag van 4 nachten. Prijzen op aanvraag.
Hoogseizoentoeslagen Florida:
Indien uw verblijf in onderstaande perioden valt, betaalt u een toeslag in Euro.
Miami pakket, 4 nachten | 28 nov - 06 dec & 13 feb - 26 feb | 264 | per persoon voor 4 nachten | ||
19 dec - 02 jan | 335 | per persoon voor 4 nachten | |||
03 jan - 12 feb & 27 feb - 18 mrt | 89 | per persoon voor 4 nachten | |||
19 mrt - 31 mrt | 476 | per persoon voor 4 nachten |
Verblijf Barefoot hotel (Golf van Mexico) | 23 dec - 29 dec | 27 | per persoon per nacht | ||
30 dec - 01 jan | 48 | per persoon per nacht | |||
01 feb - 15 apr | 61 | per persoon per nacht |
autohuur (i.c.m. Golf van Mexico verblijf) | |||||
15 dec-31 dec (aanvang huur) | 8 | per huurdag |
Huurvoorwaarden Road Bear camperhuur:
Inbegrepen:
Niet inbegrepen:
Prijs op aanvraag:
Reist u met meer dan 2 personen of wilt u uw camperhuur of verblijf in Florida verlengen? Dit is mogelijk. Maak uw wensen kenbaar, dan maken wij een offerte op maat!