Helaas is deze reis (tijdelijk) niet beschikbaar. Indien u een prijsopgave voor deze of een soortgelijke reis wenst voor deze reis dan kunt u telefonisch/ per e-mail contact met ons opnemen.
Als Vertrek uit Nederland specialist weet Maudy Zuidema alle ins & outs van dit gebied en kan u daarom helpen met al uw vragen en het samenstellen van uw reis.
Stuurt u ons dan een reserveringsformulier toe en we gaan voor u aan de slag. Nog niet helemaal ideaal? Al onze reizen kunnen aan uw wensen worden aangepast. Maak uw reis persoonlijk en laat op het offerte-formulier weten hoe we er uw droomreis van kunnen maken.
Hotel De Landmarke ligt aan de rand van Ootmarsum. Indien u met het openbaar vervoer reist dan stopt buslijn 64 pal voor het hotel. Het hotel beschikt over een overdekt zwembad, sauna, ruim zonneterras, groot gazon met ligstoelen en zitjes, restaurant, gezellige lounge met bar en openhaard, eigen parkeerterrein en gratis WiFi en gratis gebruik van fietsen. De kamers zijn voorzien van een flatscreen-televisie, bureau, kluisje en badkamer met haardroger en gratis toiletartikelen.
Twente waarin Ootmarsum ligt heeft erg veel te bieden op het gebied van cultuur, folklore, kunst en evenementen. In de omgeving van Ootmarsum kunt u landgoederen, musea, galerieën en zelfs een sterrenwacht bekijken. Maak een prachtige fietstocht of wandeling door de mooie bosrijke omgeving. Bent u wat actiever ingesteld ga dan kanovaren, scooterrijden, solexrijden of neem deel aan een workshop. Vanuit Ootmarsum bent u tevens zo in de Duitse stad Nordhorn, hier kunt u een bezoekje brengen aan het dierenpark of een middagje winkelen. U zult ontdekken dat Twente met recht een toeristische trekpleister is.
Hotel De Vischpoorte is gevestigd in een monumentaal gebouw met uitzicht over de IJssel en op 10 minuten lopen van het treinstation. De accommodatie beschikt over een excursiebalie waar u onder andere fietsen kunt huren en het biedt beperkte parkeergelegenheid (ca. €15,- per nacht). Bij de inrichting is gebruik gemaakt van warme kleuren en materialen in combinatie met de nog veel aanwezige klassieke details. Het hotel biedt kamers en appartementen met gratis WiFi, interactieve televisie met betaalfilms en een dvd-speler, Nespresso-apparaat, waterkoker, koelkast, magnetron en badkamer.
Sandton IJsselhotel is een luxe designhotel direct aan de IJssel, met een prachtig uitzicht op Deventer. Het uitzicht vanaf het topterras is schitterend. Als u Deventer gaat bekijken steekt u met het pontje de IJssel over. De sfeervolle kamers zijn allemaal zeer comfortabel en beschikken over alle moderne faciliteiten om een fijn verblijf te verzekeren en zijn voorzien van airconditioning, smart-televisie, bureau, kluis, minibar en badkamer met haardroger, badjassen en slippers.
Als u door het centrum van Deventer wandelt herinneren oude reclameborden eraan dat Deventer een beroemde koekstad was. De langgerekte Brink is het stadshart van Deventer. Terrassen liggen in de luwte van de statige kastanjes en linden langs het plein met als grootste bezienswaardigheid de monumentale Waag uit 1528. Cultuur snuiven? Dat kan bij het Historisch Museum. Het Dickens Festijn is een (kerst)activiteit dat op initiatief van buurtbewoners en middenstanders wordt gehouden in het weekend voor Kerst in het middeleeuwse Bergkwartier. Het hele gebeuren wordt jaarlijks door ongeveer 120 duizend mensen over de hele wereld bezocht!
Wilt u een recensie inzenden? Inzenden
Prijzen t/m 31 maart 2022
Prijsindicatie in Euro per persoon:
Reissom | |
380 |
Inbegrepen:
Opmerking: de volgorde van uw verblijf kan worden aangepast en dit is soms zelfs noodzakelijk indien een accommodatie is volgeboekt op de gewenste data.
Niet inbegrepen:
Upgrade hotel Deventer: Sandton IJsselhotel:
Indien gewenst kunt u in Deventer ook in het 4* Sandton IJsselhotel verblijven. De toeslag hiervoor bedraagt € 68,- per persoon voor 3 overnachtingen.
Dag | Bestemming | Middenklasse hotel | Upgrade hotel |
---|---|---|---|
Dag 1 - 3 | Ootmarsum | Hotel De Landmarke | |
Dag 4 - 6 | Deventer | Hotel de Vischpoorte | Sandton IJsselhotel |