Helaas is deze reis (tijdelijk) niet beschikbaar. Indien u een prijsopgave voor deze of een soortgelijke reis wenst voor deze reis dan kunt u telefonisch/ per e-mail contact met ons opnemen.
Als Vertrek uit Nederland specialist weet Maudy Zuidema alle ins & outs van dit gebied en kan u daarom helpen met al uw vragen en het samenstellen van uw reis.
Stuurt u ons dan een reserveringsformulier toe en we gaan voor u aan de slag. Nog niet helemaal ideaal? Al onze reizen kunnen aan uw wensen worden aangepast. Maak uw reis persoonlijk en laat op het offerte-formulier weten hoe we er uw droomreis van kunnen maken.
Het viersterren Oranje Hotel siert het stadscentrum van Leeuwarden al meer dan 140 jaar en ligt tegenover het Centraal Station. Het hotel biedt stijlvolle kamers met ultramoderne faciliteiten. Oranje Hotel Leeuwarden beschikt over een 24-uursreceptie, bar, lounge, serre, verwarmd terras, parkeergarage (op basis van beschikbaarheid ad. ca. €13,50 per nacht) en biedt gratis Wifi. Hét stadshotel van Leeuwarden heeft 78 kamers en suites, voorzien van alle comfort en gemak. Verken het centrum van Leeuwarden, geniet in de lounge of op het zonnige terras van een drankje of een kop koffie. Mits u natuurlijk nog uit uw uiterst comfortabele kamer wilt komen.....
De hoofdstad van de eigenzinnige provincie Fryslân ademt met haar grachtjes, smalle winkelstraatjes en eethuisjes en een historisch centrum met meer dan 500 monumenten een intieme sfeer. Naar mooie plekken en bezienswaardigheden hoeft u in Leeuwarden niet te zoeken: u loopt vanzelf tegen de mooie grachtjes en gebouwen aan! Dus: vooral lekker rondslenteren. Wat u echter in Ljouwert niet mag overslaan zijn het modern vormgegeven Fries Museum en de uitgebreide collectie keramiek in het Keramiekmuseum Princessehof, het stadspaleis van Maria Louise, een voorouder van onze koning.
Het viersterren WestCord Hotel Schylge ligt op een unieke locatie aan de levendige haven van West-Terschelling met een prachtig uitzicht op de Waddenzee. Het hotel wordt gedomineerd door het steeds veranderende beeld van het op- en afgaande water van het wad, waarvan u geniet vanuit de gezellige serre. Het hotel biedt luxe en comfort en de keuken van het restaurant is één van de beste van het eiland. Lopend langs de haven bent u zo in het gezellige dorp West. De 88 hotelkamers zijn van alle gemakken voorzien zoals u van een 4* hotel mag verwachten.
Hotel de Walvisvaarder is gelegen aan de oostkant van het prachtige eiland Terschelling. Dichtbij wad, strand, bos en polder. In het hotel worden vrijheid en ongedwongenheid gecombineerd met gastvrijheid, welke elk jaar weer mensen terugbrengt naar Terschelling. De gerestaureerde boerderij vormt een goede uitvalsbasis om het eiland te verkennen en daarna heerlijk thuis te komen. Na een dag fietsen, een rit met de huifkar of een lange wandeling over het strand drinkt u gezellig een drankje aan de bar of op het terras.
Terschelling is bekend om haar prachtige en vooral gevarieerde natuur en natuurgebieden. Het meest bijzondere is dat u op het eiland erg veel verschillende landschappen aantreft. En dat op nog geen 60 km2! Pak de fiets buitendijks langs de Waddenzee of door de duinen. Eindeloze stranden nodigen uit tot heerlijke strandwandelingen. Bijzonder aan Terschelling is dat u door de zogenaamde ‘lint’ bebouwing overal op het eiland de Noordzee hoort. Alle dorpen liggen aan één lange weg van west naar oost. Bekijk de dorpjes en bezoek de musea en de beroemde vuurtoren: de Brandaris. Of u nu alleen bent, met familie, vrienden of met kinderen, er is veel te zien en te doen op het prachtige Terschelling.
Wilt u een recensie inzenden? Inzenden
Prijzen t/m 31 maart 2022
Prijsindicatie in Euro per persoon:
Reissom | |
370 |
Inbegrepen:
Opmerking: de volgorde van uw verblijf kan worden aangepast en dit is soms zelfs noodzakelijk indien een accommodatie is volgeboekt op de gewenste data.
Niet inbegrepen:
Alternatief hotel Terscheling: Hotel de Walvisvaarder Terschelling:
Indien gewenst kunt u op Terschelling in hotel de Walvisvaarder Terschelling verblijven. De toeslag hiervoor bedraagt € 72,- per persoon voor 4 overnachtingen.
Dag | Bestemming | Middenklasse hotel | Alternatief hotel |
---|---|---|---|
Dag 1 - 3 | Leeuwarden | Oranje Hotel Leeuwarden | |
Dag 4 - 7 | Terschelling | Westcord Hotel Schylge | Hotel de Walvisvaarder |