Offerte aanvragen
  • Introductie
  • Inbegrepen
  • Landkaart
  • Dag tot dag
  • Hoogtepunten
  • Hotels
  • Uitbreidingen
  • Excursies
Collega Mirja van WRC Reizen met op de achtergrond bomen, een meer en bergen
Mirja Rempt
Senior Reisspecialist
Prijsindicatie
Citytrip New York & Washington

Prijsindicatie per persoon, gebaseerd op twee personen: €1650,-

Inbegrepen:

  • Vliegreis Amsterdam – New York en Washington – Amsterdam.
  • Luchthavenbelasting en overige heffingen.
  • 3 Overnachtingen in Mimosa hotel, New York standaard 2 persoonskamer en logies.
  • 2e Klasse treinticket van New York Penn station naar Washington Union Station op basis van Amtrak saver coach seats.
  • 3 Overnachtingen in Hotel Yours Truly DC, Washington DC, standaard 2 persoonskamer en logies.

Niet inbegrepen:

  • Maaltijden, excursies en persoonlijke uitgaven.
  • Transfer luchthaven New York – hotel – treinstation New York.
  • Transfer treinstation Washington – hotel – luchthaven Washington.
  • Eventuele resort fee’s & facility hotel fee’s, waar van toepassing.
  • Bijdrage garantiefonds SGR €5,- per persoon.
  • Calamiteitenfonds €2,50,- per boeking.
  • Reserveringskosten €45,- per boeking.
  • Bijdrage Trees for All: €5,- per boeking.

Upgrade mogelijkheden:

Accommodaties: Verblijf in de genoemde voorbeeldhotels in een standaard kamertype is inbegrepen. Wij kunnen u daarnaast ook andere accommodaties en luxere kamertypes aanbieden tegen een meerprijs. Geef uw voorkeuren door bij uw aanvraag, dan nemen we uw wensen mee in het op maat gemaakte reisvoorstel.

Autohuur:  Tegen een meerprijs kunnen wij andere autotypes te reserveren zoals ruimere SUV’s, 4WD of elektrische/hybride modellen.

Familiereizen | 8 dagen

Citytrip New York & Washington

Een citytrip naar twee van de bekendste steden ter wereld: New York en Washington DC! Als u voor de eerste keer door New York of Washington loopt, zal u het gevoel bekruipen dat u hier eerder bent geweest. U heeft in eindeloos veel  Tv-series, films, reportages en nieuws uitzendingen kennis kunnen maken met deze steden. Om daadwerkelijk op die bekende plekken in eigen persoon rond te lopen, is heel bijzonder.

Wees gewaarschuwd, na uw eerste bezoek aan deze steden, zal u hier willen terug komen. Er is altijd zoveel nieuws te ontdekken. Heeft u een bijzondere gelegenheid te vieren? De stedencombinatie New York & Washington is hiervoor de ultieme citytrip.

Prijs p.p. vanaf: € 1.650,-
Reisduur
8 dagen 2 hoogtepunten
Hoogtepunten
  • New York & Washington DC
  • Korte reis
  • per trein van stad naar stad
Dag tot dag
Route en kaart
Dag 1 Vertrek naar New York
Dag 2-3 New York City
Dag 4-6 Washington DC
Dag 7-8 Terugvlucht
Welk avontuur wilt u beleven?

Reisbeschrijving

Alles weergeven

Vertrek naar New York

Dag 1
New York Skyline | Rondreis USA

U vliegt met de luchtvaartmaatschappij van uw keuze naar de luchthaven Newark airport of John F. Kennedy airport in New York. De vlucht duurt ca. 8 uur. Er zijn dagelijks meerdere rechtstreekse vluchten. U reist op eigen gelegenheid naar het hotel in Manhattan. Het bekendste stadsdeel en het kloppende hart van New York, waar u 3 nachten verblijft (verlengen is mogelijk).
We hebben een aantal van onze favoriete hotels geselecteerd, op basis van locatie en prijs-kwaliteit. Het aanbod aan accommodaties is zeer groot. Heeft u voorkeur voor een ander hotel, laat het ons weten.

Accommodatie

Doubletree by Hilton New York Downtown - New York
Bekijk accommodatie
Doubletree By Hilton New York Downtown Buitenkant | Rondreis USA
Doubletree by Hilton New York Downtown - New York

Dit nieuwe hotel is ideaal gelegen in Lower Manhattan op 1 minuut lopen van Bowling Green metro station, 2 minuten lopen van Battery Park en 5 minuten lopen van Wall Street.

Het hotel beschikt over een 24-uursreceptie, een restaurant met bar en een fitness ruimte. Gratis Wifi.

De modern ingerichte kamers zijn voorzien van comfortabele bedden, een 32 inch flatscreen tv, koffie- en thee zetfaciliteiten, een kluisje en badkamer.

New York City

Dag 2-3
New York Bridge Skyline | Citytrip

Dompel u onder in de hectiek van New York. We raden u aan een metro kaart aan te schaffen om zo snel tussen de verschillende wijken te kunnen reizen. Elke wijk heeft zo zijn eigen sfeer en kenmerken. En elke paar jaar is er weer een andere wijk ‘hip and happening’. Neem de ferry naar Staten Island, kost bijna niets en het uitzicht over het beroemde vrijheidsbeeld en de imponerende skyline is fantastisch. Bekijk de stad van boven, vanaf een uitkijk platvorm op een van de beroemde wolkenkrabbers, of boek een helikopter vlucht! Een onvergetelijke ervaring.
Voor cultuur liefhebbers is New York een droom: de bekendste musea ter wereld en een ongekend aanbod in theater shows en musicals. Zo is ook het aanbod aan winkels. Toe aan wat frisse lucht en groen: Central Park is enorm groot en hier kunt u even aan de hectiek ontsnappen. Uiteten? In New York maakt u eenvoudig een culinaire wereldreis. U vindt hier restaurants uit alle uithoeken van de wereld.

Accommodatie

Doubletree by Hilton New York Downtown - New York
Bekijk accommodatie
Doubletree By Hilton New York Downtown Buitenkant | Rondreis USA
Doubletree by Hilton New York Downtown - New York

Dit nieuwe hotel is ideaal gelegen in Lower Manhattan op 1 minuut lopen van Bowling Green metro station, 2 minuten lopen van Battery Park en 5 minuten lopen van Wall Street.

Het hotel beschikt over een 24-uursreceptie, een restaurant met bar en een fitness ruimte. Gratis Wifi.

De modern ingerichte kamers zijn voorzien van comfortabele bedden, een 32 inch flatscreen tv, koffie- en thee zetfaciliteiten, een kluisje en badkamer.

Per trein van New York naar Washington DC

Dag 4-6
Washington1 | Citytrip

U reist op eigen gelegenheid naar Pennsylvania Station in Midtown Manhattan. Hiervandaan vertrekken de treinen naar Washington DC. De treinreis duurt ca. 3 uur. U komt aan op Union Station in het hart van Washington DC. Hiervandaan reist u op eigen gelegenheid naar uw hotel in de stad, waar u 3 nachten verblijft en kan uw avontuur in de hoofdstad van de Verenigde Staten beginnen!

Deze dagen kunt u een goede indruk van de stad krijgen. Stap bijvoorbeeld in een hop-on hop-off bus, wandel langs de bekende monumenten van ‘The Mall’ of huur een fiets. Maak een keuze uit het aanbod van, veelal gratis, toegankelijke musea die onder het ‘Smithonian Institute’ vallen. En maak een uitstapje naar de Old Town van Alexandria, op een half uur per trein ten zuiden van Washington DC gelegen.

 

Ook in Washington DC hebben we een selectie van hotels gemaakt met een goede ligging en prijs-kwaliteit verhouding. Maar ook hier geldt: het aanbod is groot, heeft u een andere voorkeur, laat het ons weten.

Accommodatie

Yours Truly DC hotel - Washington DC
Bekijk accommodatie
Yours Truly DC Hotel Entree | USA
Yours Truly DC hotel - Washington DC

Centraal gelegen, tussen Dupont Circle en de George Washington University. Voor veel bezoekers de populairste wijk van Washington om te verblijven.

Het hotel is sfeervol en huiselijk ingericht in een Bohemian-chique stijl. ‘Mercy Me’: het restaurant, cocktailbar en lounge met sfeervol terras is een favoriete ontmoetingsplek voor gasten en locals. Hier geniet u van een goed ontbijt, lunch, diner en drankjes. Om fit te blijven kunt u gebruik maken van de fitness ruimte.

Er zijn diverse kamertypes en suites die comfortabel, slim en kleurrijk ingericht zijn. De kamers beschikken minimaal over een TV, kluis, mini koelkast, bureau, gratis Wi-Fi, complete badkamer en comfortabele bedden.

Terugvlucht

Dag 7-8
Vliegtuig Raam Amsterdam

U reist op eigen gelegenheid naar de internationale luchthaven van Washington DC (Dulles Airport) en checkt in voor uw terugvlucht, waar u de volgende ochtend aankomt.

Dag tot dag
Dag 1
Vertrek naar New York
Dag 2-3
New York City
Dag 4-6
Washington DC
Dag 7-8
Terugvlucht
Veelgestelde vragen Noordoost-Amerika

Lees hier de veelgestelde vragen voor een rondreis naar Noordoost-Amerika. Meer vragen? Bekijk ook onze reisinformatie voor Noordoost-Amerika. Staat uw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op.

Wat is de beste reistijd voor Noordoost-Amerika?
De beste reistijd voor Noordoost-Amerika is van mei tot oktober. In de lente en zomer zijn de temperaturen aangenaam en is de natuur op zijn mooist. September en oktober zijn perfect voor de Indian Summer, wanneer de herfstkleuren schitterend zijn in New England. De winter is ideaal voor stedentrips en wintersport.
Wat zijn de hoogtepunten van een rondreis door Noordoost-Amerika?
Noordoost-Amerika biedt hoogtepunten zoals New York, Washington D.C. en Boston voor cultuur en historie. Verken de Niagara Falls, de kust van Maine en de White Mountains. In de herfst is New England spectaculair door de Indian Summer. Cape Cod en de Adirondacks zijn perfect voor natuur en ontspanning.
Wat is het mooiste deel van Amerika?
Het mooiste deel van Amerika hangt af van uw voorkeur. De westkust biedt spectaculaire nationale parken zoals Grand Canyon en Yosemite en het indrukwekkende Monument Valley. De oostkust combineert historie en bruisende steden. Alaska en Hawaii verrassen met ruige natuur en exotische stranden. Voor echte wildernis zijn de Rocky Mountains en de Deep South indrukwekkend.
Welke staten vallen onder Noordoost-Amerika?
Noordoost-Amerika omvat de staten Maine, New Hampshire, Vermont, Massachusetts, Rhode Island, Connecticut, New York, Pennsylvania en New Jersey. Deze regio staat bekend om bruisende steden zoals New York en Boston, prachtige natuur in New England en historische bezienswaardigheden in Pennsylvania en Washington D.C.
Heb ik een visum nodig voor Amerika?
Voor een reis naar Amerika heeft u als Nederlandse of Belgische reiziger geen visum nodig voor een verblijf van maximaal 90 dagen. Wel moet u vooraf een ESTA-reistoestemming aanvragen via de officiële website van de Amerikaanse overheid. Dit kan online en is maximaal twee jaar geldig.
Bieden jullie ook groepsreizen aan?
Nee, bij WRC Reizen bieden we geen groepsreizen aan. Elke rondreis is individueel en op maat gemaakt.
Ontdek unieke ervaringen onderweg

Belevenissen bij deze reis

Hoogtepunten
Hotels
Excursies
Toon alles
Zij gingen u al voor Onze referenties
Ton & Wilma uit den Bosch Geweldige reis en geweldige service.
De deskundigheid en geduld die Judith had, was heel prettig. Zowel voor de reis als na de reis hebben we een prettig contact gehad. Alles was in de puntjes geregeld. We zouden niet weten wat er beter had gekund. De reis was goed, de binnenlandse reizen waren top geregeld, de hotels waren fantastisch. Ook waren de hotels niet ver van de stations af zodat we niet te ver hoefden te…
Eric uit Ottersum super geregeld
Fijne contacten gehad met Judith en Mirjam Onze reis was perfect geboekt, mooie hotels, duidelijke dag tot dag beschrijving, stapsgewijs wat we moesten. Ook het contact in Japan reageerde direct bij een vraag en kwam met een goede oplossing. alles perfect volgens afspraak. Ook de snelle en vriendelijke communicatie was fijn. Mooie zaken gezien in Japan . De prijs is t.o.v. andere aanbieders echt heel gunstig, scheelde echt veel met…
Sharon Vet-Schenk uit Purmerend Het is fijn dat het samenstellen van de reis door wrc reizen wordt gedaan.
Ik geef aan wat ik voor ogen heb en Joanne maakt daar een reis voorstel van. Dit gaat allemaal via de mail en je kan naar wens aanpassingen laten doen. Alles wordt geregeld. Hotel boeking, taxi, shuttlebus. Fraserway is ook een fijn bedrijf waar je zeer vriendelijk wordt geholpen. Ik vind het ook prettig dat er met klm wordt gevlogen. We gaan zeker nog eens naar Canada en dan zal…
Esther uit Amstelveen Fantastische reis met goede uitvalsbases
Recent hebben we via WRC een reis gemaakt naar Washington en New York. In beide steden had WRC een hotel gereserveerd op een toplocatie. Zo konden we vanuit een goede uitvalsbasis beide steden verkennen. We zijn al meerdere keren met WRC op reis geweest en onze ervaring is dat zij precies de goede plekjes weten te vinden en reserveren, waardoor je een goed geregelde en ontspannen vakantie hebt.
Joyce uit Purmerend Wat een fantastische reis naar Japan!
Judith van WRC heeft voor mij en mijn tienerzonen een geweldige Japan reis samengesteld. We vlogen op Tokyo en verbleven daar in een heerlijk hotel in de prachtige wijk Asakusa, vlak bij de metro en Senso-ji. Met de metro en te voet hebben we Tokyo verkend, wat een fantastische mix van oud en hypermodern. Daarna met de trein naar Hakone in de bergen. Mount Fuji gezien, de Hakone-loop gedaan en…
Stephan de Reuver uit wanneperveen Super georganiseerd met ruimte voor jezelf
Vanaf de aankomst in Tokio tot de terugreis vanuit Osaka alleen maar kunnen genieten van deze goed georganiseerde reis bij WRC. De juiste hotels op goede locaties. In 1 woord top
Truus uit Cromstrijen Onze droomreis naar Nieuw-Zeeland perfect verzorgd door WCR!
WCR heeft voor ons een prachtige reis in elkaar gezet waarbij onze wensen centraal stonden. De autohuur en accommodaties waren uitstekend geregeld. Toen we in Nieuw-Zeeland te maken kregen met wegafsluitingen door hevige regen, werd er direct geschakeld. Het contact met de lokale agent was prima en alles werd keurig opgelost. Een betrouwbare organisatie die we zeker aanbevelen!
Coby en Gé Barendregt uit Berkel-Enschot Het was weer een fantastische reis
Wederom weer genoten van de reis naar Tasmanië en Bali geregeld door WRC. Net als alle voorgaande keren was alles weer top geregeld. Van het vliegen, de hotels, excursies tot de privé chauffeurs op Bali. Dat is wat je noemt ontzorgen omdat alles gewoon perfect geregeld is. Vanaf het moment dat we reis gaan bedenken wordt er meegedacht, krijg je goed advies, heldere communicatie. Zaken die uitgezocht moeten worden pakt…
hermine uit Groningen Goed georganiseerde reis: alles klopte
We hebben genoten van onze reis. De accommodaties waren heerlijk, alle vliegreizen klopten. Complimenten! Eerlijk gezegd had ik, toen ik de reis plande, niet door dat het hoogseizoen was op de ABC eilanden. Misschien een tip om dat aan de klanten te vertellen?
Familie boerefijn uit Papekop Fantastich
Ontzettend mooie en leuke vakantie gehad naar Curacao . Alles top geregeld.
Laat u verder inspireren

Meer rondreizen in Amerika

Schrijf u nu in voor een gezonde dosis reisinspiratie WRC Nieuwsbrief

Altijd op de hoogte blijven van het laatste reisnieuws? Meld u dan nu aan!

Aanmelden