Canyon de Chelly
- Nationaal monument
- Indrukwekkende natuur
- Navajo reservaat

Bij het Navajo reservaat van Arizona liggen enkele canyons die samen de Canyons de Chelly vormen. ''Chelly'' komt van het Navajo woord ""Tseji'' wat betekent: binnen in de rots. In dit gebied liggen vele archeologische vondsten. Volgens onderzoekers is het gebied al ca. 5,000 jaar bewoond. De canyons bieden veel geschiedenis en een ruige natuur. Bij het reservaat zijn diverse routes ontworpen. De belangrijkste routes zijn de North Rim, de South Rim en de White House Ruin Trail.
Als Verenigde Staten specialist weet Mirja Rempt alle ins & outs van dit gebied en kan u daarom helpen met al uw vragen en het samenstellen van uw reis.
We hebben tijdens onze reis ‘Highlights of New York & the West’ veel gezien en optimaal genoten. Dank voor het regelen en we komen zeker nog een keer een reis bij jullie boeken!